27. 01. 2021

Co pro mne znamená být ambasadorem ČMA ?

Být členem a  ambasadorem České manažerské asociace není pro mne jen pocta, ale zejména závazek.

Závazek reprezentovat navenek svým chováním, vyjadřováním a přístupem ke sdílení zkušeností, které jsem získal v průběhu své manažerské činnosti na různých pozicích a v různé době.

Závazek pro mne se dále vzdělávat, vnímat, třídit si informace a naslouchat okolí.

To vše potom může směřovat k tomu, abych mohl být smysluplným účastníkem různých debat, workshopů a webinářů. Ano s těmi se nyní „ roztrhl  pytel“ . Je to jistě výsledek překotných změn v současné chaotické době, kdy se s názory a postoji svěřujeme nejen na sociálních sítích.  

O to víc je, podle mne, důležité si budovat a upevňovat svůj názor. V tom mi právě také velmi pomáhá ČMA a mou snahou je to opětovat a případně tak do jejich řad přilákat další manažery.

Proto jsem se rozhodl podělit o nabídku v rámci mých současných aktivit. Jsem rád, že je na webu zpřístupněn webinář na téma :  Why ROI Selling doesn’t have to be hard

Ten je výjimečnou příležitostí ke konfrontaci s mezinárodní skupinou manažerů v rámci Sales Expert Chanell.  Získáte tak další zdroj cenných informací.

V případě zájmu je mohu následně doplnit o témata, která většinou volím na míru potřebám. Vycházím přitom z nabídky modulů představených skupinou Infoteam Consulting

Je již také otevřena nominace na další ročník prestižní soutěže Manažer roku. Není to jen soutěž, je to další z příležitostí. Získáte mnohem víc, když budete vnímat tuto událost v širokých souvislostech možnosti komunikace a konfrontace Vašich   výsledků nejen v rámci specifikovaných oborů a kategorií. To je moje zkušenost a také doporučení.

Přeji všem svěží vánek a čistou oblohu.