17. 06. 2020

Spolupráce s Top Vision

V loňském roce jsem byl osloven v souvislosti s připravovanou konferencí Lead&Learn. Její téma „Krize jako výzva …“ se stalo letos vzhledem k omezením s COVID 19 natolik aktuálním, že se společnost Top Vision rozhodla pro její online verzi. Dostal jsem příležitost vystoupit jako první a to 19.5. hodinovým vstupem  „Jak využít krize k růstu firmy“. Celý záznam najdete v mých referencích a také ZDE .

Zdá se, že to byl úspěšný rozhovor, protože následovala nabídka další spolupráce. Rád předávám svoje znalosti a zkušenosti. Výsledkem jsou  moje dva otevřené kurzy „Jak  se dělá byznys se Zdeňkem Bílkem “  . Více se o nich dozvíte ZDE  a pokud se přihlásíte, tak se společně setkáme a to 24.9 v Praze , nebo 11.11. v Brně. 

Obohaťte své obchodní instinkty o techniky, které jsou ověřené mou praxí. V kurzu se dozvíte, jak postupovat při obchodních jednáních a jak si získat popularitu u klientů. Kromě toho budete mít možnost konzultovat své obchodní případy a budu s vámi  sdílet své úspěšné obchodní strategie, ale i své přešlapy, abyste se jim vyhnuli.

  • získáte lehkost a sebevědomí v rozhodování o tom, jak a s kým jednání vést
  • budete úspěšnější v obchodních jednáních, naučíte se používat slovo NE
  • stanete se oblíbenci klientů, protože jim nabídnete to, co potřebují
  • poslechnete si zkušenosti úspěšného obchodníka v interaktivní konfrontaci „Cesta k úspěchu“